Puheenjohtaja Pirkko Kuusela                          
p. 040 5726 296
pirkko.kuusela@gmail.com

1. varapuheenjohtaja Jussi Syrjälä
p. 045 6788 071
Jussi.r.syrjala@gmail.com

2. varapuheenjohtaja Hannu Ilonen
p. 0400 667 256
hannuilonen2013@gmail.com

Aino Yli-Hakuni
p. 040 9669 615
aino.ylihakuni@gmail.com

Anniina Sillanpää
p. 040 5245 721

anniina.sillanpaa71@outlook.com

Arja Qvist
p. 050 3493 420                         
arja.qvist@gmail.com

Ellen Nirhamo
ellen.nirhamo@lyhytkasvuiset.fi

Jan Johansson
p. 040 6732 453
jan.johansson@asevelvollisenavammautuneet.fi

Kristiina Karhos
p. 050 4635 732
pj.hiy@hiy.fi

Minna Muukkonen
p. 040 4111 068
minna.muukkonen1@gmail.com

Päivi Mielikäinen
p. 040 7412 450
paivi.mielikainen@netti.fi

Sari Lehikoinen
p. 044 9862 124
slehikoinen@gmail.com

Ville Rautiainen
p. 0408 348 161
ville_rautiainen@hotmail.com

Invalidiliiton luottamushenkilötietosuojaseloste

Tutustu Invalidiliiton luottamushenkilötietosuojaselosteeseen >>

Jaa sosiaalisessa mediassa