Esteettömyyskartoittajat

Tiedot ovat kartoittajien itsensä antamat eikä ESKE vastaa tietojen oikeellisuudesta. ESKE ei myöskään vastaa yksittäisen kartoittajan työstä.
Paikka Nimi(etujasukunimi) Puhelinnumero Sähköposti
Akaa Eeva Riihiviita 044 523 3103 eevariihiviita@gmail.com

Espoo

Tuija Kössö

050 300 0036

kossotuija@gmail.com

Espoo Minna Tarvainen 044 500 6860 minna.tarvainen@vamlas.fi

Eura

Anne-Mari Marjamäki

044 755 0888

anne-mari.marjamaki@unelmaneliot.fi

Eura

Annika Mäkelä 040 589 3678 info@fysiotahti.fi
Harjavalta Niina Kuusisto 044 432 5327 niina.kuusisto@harjavalta.fi

Hattula

Jaana Hirvenlahti 0400 859 097 jaanahirvenlahti@gmail.com

Helsinki

Anna-Maija Hirvi

050 311 1330

annamaija.hirvi@gmail.com

Helsinki

Jan Huopainen 0400 582 762 jan.huopainen@gmail.com

Helsinki

Marjo Kivi 050 338 8765 marjo.kivi@avaava.fi
Helsinki Ari Kurppa 050 430 7268 ari.kurppa@invalidiliitto.fi

Helsinki

Sirpa Laitinen 0400 803 423 sirpa.laitinen@wsp.com

Helsinki

Karin Mäkitalo

050 412 6886

karin.makitalo@tilassa.fi

Helsinki

Marika Nordlund

050 492 3020

marika.nordlund@invalidiliitto.fi

Helsinki

Jukka Parviainen

045 630 2065

jukka.parviainen@gmail.com

Helsinki

Selja Peltonen 0400 700 378 selja.peltonen@sust-dc.com

Helsinki

Kirsti Pesola 050 594 2553 kirsti.pesola@kikino.fi

Helsinki

Markku Poikela 044 083 0830 markku@poikela.fi
Helsinki Maria Reinikainen 040 571 6149 maria@reinikainen.fi

Huittinen

Anne Rantala 040 566 5448 ideavalo@gmail.com
Hyvinkää     Jukka Suhonen 040 192 7099 jsuhonen70@gmail.com

Hämeenlinna

Marketta Inna

040 347 4012

marketta.inna@lhkk.fi

Jyväskylä

Antti Helin 041 543 6222 antti.helin@saunalahti.fi

Jyväskylä

Heikki Pamilo 040 570 1880 heikki.pamilo@taitotiimi.fi

Jämsä

Riitta Pasanen

040 755 6575

riitta.pasanen1@pp.inet.fi           

Kaarina, Kuusisto

Riitta Nissilä 0400 122 330 riitta.nissila@gmail.com
Kuusankoski Krista Peltonen 020 743 8521 krista.peltonen@reimgroup.com
Lahti Arto Avovaara 044 355 8299 avovaara@gmail.com

Lahti

Olli Karonen

044 532 9837

ollikaro62@gmail.com

Lahti

Marja Vaara

050 468 1680

marja.vaara@latvavaara.fi

Lahti Hanna Ylitalo 040 641 8044 hanna.ylitalo@poyry.com

Lahti

Jani Hägg 045 171 1399 janihagg87@gmail.com

Oulu

Piia Jolla 040 721 0860 piia.jolla@gmail.com

Oulu

Marko Jääskeläinen

040 565 6190

marko.jaaskelainen@accessiaconsulting.fi

Oulu

Lauri Louhivirta

0400 476 200

lauri@louhivirta.fi

Pieksämäki

Markku Poikola 050 342 0101 m.poikola@gmail.com

Pori

Seppo Lindewall 0400 703 473 s.lindewall@gmail.com

Pori

Riikka Tupala 044 710 3486 riikka.tupala@samk.fi

Pälkäne

Tiina Nickberg

0400 412 754

stonefell@outlook.com

Raisio

Annemari Pättiniemi 050 339 4083 annemaripattiniemi@yahoo.com

Rajamäki

Ari Aalto 0500 417 147 ari.t.aalto@gmail.com

Salo

Kari Lottonen

044 094 3333

lottonen.kari@gmail.com

Seinäjoki Marita Ottela 040 728 6695 marita.ottela@netikka.fi

Somero

Johanna Sulander-Hovila

040 554 4366

johanna.sulanderhovila@gmail.com

Tampere

Liisa Ketola

045 874 9140

liisa@liisak.fi

Tampere

Tuija Salmi 0500 223 892 tuija@tampellantyohuone.fi
Tampere Henna Pajunen  0400 240 426 hennapajunen2@gmail.com

Turku

Harri Grönvall 0400 534 875 harri@sujuvasti.fi

Turku

Olli Nordberg 0400 894 208 olli.nordberg@kynnys.fi

Turku

Jonna Pitkäkaski

 

yonna.mcp@kynnys.fi

Tuusula

Sami Lindelä

0400 338 481

sami.lindela@kajo.fi

Vaasa

Kirsi Kosonen

0400 514 861

kjkosonen@saunalahti.fi

Vaasa

Paula Kullas

045 678 8084

paula@kullas.fi

Vantaa

Ilpo Korhonen

050 412 5168

ilpo.korhonen@aalto.fi

 

Jaa sosiaalisessa mediassa